פסיכולוגים

מי צריך אימון אישי?

מי צריך אימון אישי?אימון לחיים היא תופעה שכבר המריאה ברחבי העולם כולנו, בין השאר בישראל. קורסי אימון לחיים צצו בכל מקום, החל בתוכניות למרחקים שתישלחנה באמצעות דואר אלקטרוני עד למפגשים אינטנסיביים פנים אל פנים ומפגשי אימון מפוקחים. אנשים מכל תחומי החיים פונים למאמנים כדי לסייע להם להגיע לתוצאות מהר יותר, או למצוא דרכים טובות יותר לעשות את מה שצריך לעשות.

פתאום כולם מדבר על קאוצ’ינג

ישנם מאות קורסי אימון לחיים ברחבי העולם, אלפי מאמנים מציעים אימון לעסקים, למשפחה, לחיים וכד’… ואפילו יותר מאמנים מומחים שנמצאים שם כדי לסייע לך להרוויח יותר, להצליח יותר בעסקים, להיות מנכ”ל טוב יותר, לתת לך עצות למנהיגות, רוחניות ופתירת אתגרים עסקיים. כל תחום של חיים שתצליח לחשוב עליו, יש מאמן שיכול לסייע לך.
האתגר הוא למצוא מאמן איכותי לצורך שלך. אפילו מאמנים מוסמכים יכולים לאכזב אותך עם חוסר כישורים וחוסר גדול עוד יותר של ביטחון.

לקריאה נוספת: טיפול זוגי בהוד השרון

הימנעות ממאמנים שפחות מתאימים לצורך שלך היא נדרשת לכך כדאי מאד לבקש המלצות של הלקוחות שלהם ואת מספר שעות האימון שהם התנסו בהן. העדויות צריכים להיות חזקות ולהעיד על נסיון בתחום העניין שלך, והם צריכים לעשות לפחות 250 שעות של אימון לדעתי. בשביל זה אתה היה משלם סכומים גבוהים, בשביל לראות הצלחה כבר אחרי פגישות בודדות, ולא בשביל לשמוע תירוצים על למה התהליך לא מסייע לך.

הצלחתו של אימון לחיים מבוססת על התוצאות, שבראש ובראשונה מבוססות על הדרך בה אתה חושב. זה עובד, עם המאמן הנכון ולקוח שמוכן ללימוד ולשינוי. מאמנים אישיים רבים ולקוחות גם כן מספרים על הצלחות מדהימות מתהליך האימון האישי.

למה קואו’צינג כל כך פופולארי?

הסיבה האחרת לפופולאריות הגדלה של אימון אישי היא המתודולוגיה של תהליך הקואצ’ינג אשר מבוססת על פסיכולוגיה חיובית. מאמנים אינם מתעניינים במדוע הלקוחות שלהם עאינ מצליחים, הפוקוס שלהם הוא על עיצוב אסטרטגיה העיצוב של התנהגויות, המחשבות והאמונות ה”שגויות” שיש ללקוח, ואשר צריך לשנות אותם.